🎄❤️ Happy Christmas from Pearlwax ❤️🎄

100% Gwarancja Satysfakcji
contry selected flag

Zastosowanie

Pearlwax opvarmning af perler

Krok 1

Przygotowanie

Włącz podgrzewacz, podkręć go do najwyższej temperatury i wsyp woskowe perły. Poczekaj, aż zobaczysz i poczujesz, że perły całkowicie stopiły się w podgrzewaczu. Zmniejsz temperaturę do poziomu pomiędzy maksimum a średnim i pozostaw wosk na kolejne 5-10 minut. W międzyczasie mieszaj wosk. Podczas nakładania wosku ostateczny wynik zależy od tego, czy wosk ma odpowiednią temperaturę. Wosk powinien być tak gorący, jak to możliwe, bez ryzyka poparzenia. Możesz sprawdzić temperaturę wosku nakładając niewielką ilość na tył dłoni za pomocą szpatułki do aplikacji.

Krok 2

Zabieg

Do nałożenia wosku użyj dołączonych szpatułek do aplikacji. Zalecamy nakładanie wosku z kierunkiem wzrostu włosa. Odczekaj około 30 sekund lub do całkowitego stwardnienia wosku. Po stwardnieniu wosku oderwij go jednym, szybkim, równomiernym ruchem. Oderwij wosk w kierunku przeciwnym do wzrostu włosków, podczas gdy wolną dłonią trzymaj skórę napiętą przy depilowanej powierzchni.

Pearlwax påføring af voksen med påføringspinde
 Pearlwax forplej din ud efter voksning

Krok 3

Po-zabiegu

Po zabiegu zaleca się nałożenie na skórę dobrego kremu nawilżającego lub kojącego, takiego jak żel Aloe Vera. Jeśli używasz Pearlwax™ po raz pierwszy, podrażnienie skóry jest normalne, ponieważ Twoje mieszki włosowe są nadal bardzo głębokie. Na Żel Aloe Vera może się przydać.

Porady & Triki

Temperatura

Najważniejszym kryterium dobrego wosku jest odpowiednia temperatura. Idealna temperatura pracy wynosi około 50-55°C. Możesz osiągnąć tą temperaturę ogrzewając perły woskowe na maksymalnej temperaturze podgrzewacza, a następnie obniżając temperaturę, pozostawiając ją mniej więcej pośrodku między maksymalną a średnią. Pozostaw wosk w tej temperaturze na 5-10 minut przed nałożeniem. Jeśli wosk nie jest wystarczająco gorący, osadzi się na włoskach zamiast się do nich przyklejać. Jeśli okaże się, że wosk nie łapie wszystkich włosów, w 9 na 10 przypadków dzieje się tak, ponieważ wosk nie jest wystarczająco gorący. Pamiętaj, zawsze upewnij się, że wosk nie jest tak gorący, żeby mógł oparzyć!

Czyszczenie

Nie musisz czyścić podgrzewacza za każdym razem, gdy go używasz. Jeśli pozostał Ci wosk, możesz go podgrzać następnym razem, gdy będziesz używać Pearlwax™, dzięki czemu możesz po prostu zostawić pozostały wosk w podgrzewaczu i podgrzać go następnym razem. Mimo to zalecamy czyszczenie podgrzewacza po każdych 2-3 użyciach. Można to zrobić za pomocą gorącej wody, łagodnego alkoholu i miękkiej szczotki, aby uniknąć gromadzenia się bakterii. Pearlwax™ 1

Przewodnik do woskowania w domu

WOSKOWANIE NÓG

WOSKOWANIE OKOLIC BIKINI

WOSKOWANIE RĄK I PACH

WOSKOWANIE TWARZY

WOSKOWANIE KLATKI PIERSIOWEJ I PLECÓW (MĘŻCZYŹNI)

WOSKOWANIE STREFY INTYMNEJ

O produkcie

Pearlwax™ został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić, że wosk, w przeciwieństwie do miękkiego wosku, nie przyklei się do skóry, a jedynie do włosków. Prowadzi to do bardziej estetycznego i trwałego rezultatu, a w wyniku tego oszczędzasz skórze niepotrzebnych uszkodzeń. Pearlwax™ usuwa włoski od nasady, zapewniając dłuższy okres bez ich odrastania.

Pearlwax™ może być stosowany przez osoby o każdym typie cery, ponieważ wosk jest delikatny dla skóry. Oznacza to, że Pearlwax™ oszczędza podrażnień, swędzenia i wrastających włosów, których można się spodziewać po regularnym goleniu.

Im częściej używasz wosku, tym mniej włosków zacznie odrastać i będą one delikatniejsze. Pearlwax™ pozwala cieszyć się miękką, gładką skórą przez okres do czterech tygodni, w przeciwieństwie do golenia, po którym skóra jest gładka tylko przez kilka dni.

Wosk perłowy to stosunkowo nowy fenomen, który zyskał światową popularność dzięki rozpowszechnianiu się wiadomości w mediach społecznościowych i istnieje powód, dla którego ten nowy sposób do usuwania włosów stał się hitem – wypróbuj go sam!

Najczęściej Zadawane Pytania

Jak długie powinny być włoski, aby osiągnąć najlepszy efekt?

Włoski powinny mieć co najmniej 3-5 mm długości, aby osiągnąć najlepszy możliwy efekt woskowania. Im dłuższe są włoski, tym łatwiej wosk się do nich przykleja.

Czy szpatułki do aplikacji są dołączone?

Tak! W każdej zamówionej torebce znajdują się 3 szpatułki do aplikacji. Szpatułki są podzielone równomiernie na nasze 3 różne rozmiary: duży, średni i mały.

Czy istnieje różnica między kolorami?

Nie, jedyną różnicą jest zapach – i oczywiście kolor. Wszystkie perły pełnią taką samą funkcję i są równie skuteczne.

Ile zabiegów znajduje się w jednej torebce?

W przypadku mniejszych obszarów takich jak pachy i twarz, jedna torebka wystarcza na kilka zabiegów – w przypadku większych obszarów, takich jak nogi, jedna torebka wystarcza na około jeden zabieg.

Z jakiej metody płatności mogę skorzystać?

Możesz zapłacić kartą kredytową lub debetową (Mastercard, Visa), Klarna i PayPal.

Jaki jest czas dostawy?

W całej Polsce dostarczamy w ciągu 24-48 godzin. Nasze paczki są dostarczane z funkcją śledzenia przesyłki, dzięki czemu można je obserwować przez cały czas.

Co oznacza gwarancja satysfakcji?

To bardzo proste! Jeśli produkt Ci się nie spodoba, możesz go zwrócić i odzyskać pieniądze, nawet jeśli został użyty. Uwaga: gwarancja satysfakcji obejmuje maksymalnie 2 otwarte torebki.

Jak gorący powinien być wosk?

Temperatura wosku jest kluczowym czynnikiem decydującym o wyniku zabiegu. Idealna temperatura wosku wynosi około 50-55°C. Ta temperatura może być osiągnięta poprzez ogrzewanie pereł woskowych na maksymalnej temperaturze podgrzewacza, a następnie obniżając temperaturę, pozostawiając ją mniej więcej pośrodku między maksymalną a średnią. Pozostaw wosk w tej temperaturze na 5-10 minut przed aplikacją. Jeśli wosk nie jest wystarczająco gorący, osadzi się na włoskach, zamiast się do nich przyklejać. Jeśli okaże się, że wosk nie łapie wszystkich włosków, w 9 na 10 przypadków dzieje się tak ponieważ wosk nie jest wystarczająco gorący. Pamiętaj, aby upewnić się, że wosk nie jest tak gorący, że może Cię poparzyć!

Jak długu utrzymuje się efekt woskowania?

Podczas zabiegu Pearlwax™ włoski są usuwane z cebulek, co oznacza, że efekt zabiegu pozostaje przez 4-6 tygodni zanim włoski odrosną i osiągną pełną długość. Na początku niektórzy mogą poczuć lub zobaczyć włoski na wcześniej depilowanym obszarze skóry kilka tygodni po zabiegu. Wynika to z faktu, że włosy nie podlegają jednemu cyklowi wzrostu, a włoski, które można zobaczyć w kilka tygodni po zabiegu woskowania (1-3 tygodnie), znajdowały się tuż pod powierzchnią skóry, gdy zabieg miał miejsce. Na początku możesz stosować zabieg woskowania co trzeci tydzień, aby Twoje włoski miały taki sam cykl wzrostu. Z czasem zapewni to odrastanie włosków w ciągu 4-6 tygodni.

Jak czyścić podgrzewacz Pearlwax?

1 – Wylej wosk
Wylej nadmiar stopionego wosku do kosza podczas gdy jest jeszcze płynny. Wyciągnij jak najwięcej wosku z miski.

2 – Wypłucz miskę
Opłucz miskę gorącą wodą (nie wrzącą). Użyj miękkiej szczotki lub gąbki, aby usunąć wosk przyklejony do miski. Jeśli jest wosk, którego nie można usunąć, spróbuj przy użyciu delikatnego alkoholu.

3 – Przygotuj miskę do następnego zabiegu
Ważne jest, aby po zakończeniu czyszczenia miska była czysta i sucha, bez śladów wody lub alkoholu. Pamiętaj, aby zachować wysoki poziom higieny, ponieważ pomoże to uniknąć różnych obrażeń podczas przyszłych zabiegów.

Nie musisz czyścić podgrzewacza do pereł za każdym razem, gdy go używasz. Wystarczy wyczyścić go co drugi lub trzeci raz. Jeśli masz pozostały wosk w podgrzewaczu perłowym, możesz go zostawić i użyć go podczas następnego woskowania.

Kup teraz
Pearlwax™ is a Registred Trademark - trademark no. 017878732 - 018243256
Copyright © 2017-2021 Pearlwax™